Závody vlčat a světlušek 2018

Letošní Závody vlčat a světlušek se konaly na tábořišti blízko rybníka Olšina. Tři desítky chatek zaplnilo 15 hlídek (osm chlapeckých a 7dívčích), doprovody a pomocný personál. Zúčastnilo se na 100 dětí a 70 dospělých z Holubova, Hořic, Křemže, Krumlova, Vodňan a Prachatic. Závody se nesly v duchu vesmírných objevů. Hlídky si připravily model vesmírného plavidla, včetně jeho technických parametrů a během závodu získávaly útržky zprávy, která se nedopatřením tak nějak rozprskla po vesmíru a její střípky vlastnili různá oddělení NASA. Po složení zprávy jsme společně vytvořili nápis ZVAS a vyslali tak do vesmíru zprávu o právě proběhlých závodech. Úplnými vítězy se stali Zelení Netopýři z Krumlova a Delfíni z Hořic. Gratulujeme!

Fotogalerii ze Závodu vlčat a světlušek naleznete zde.