10.2.2018

Informace

Skautská základna Zlatá Koruna se nachází v těsné blízkosti CHKO Blanský les, nedaleko města Český Krumlov. Svým prostorem, možností ubytování a zázemím je vhodná jak pro víkendové akce, tak i pro delší pobyty (školy v přírodě, skautské výpravy, letní či zimní tábory i vzdělávací a teambuildingové akce). Základnu pronajímáme skautským i dalším neziskovým organizacím, školám i pro krátkodobý komerční pronájem. Základna je v provozu po celý rok.

Kapacita a vybavení základny:

Základna má kapacitu 52 osob v pokojích – 12 čtyřlůžkových pokojíků (8,3 m2) a jeden dvoulůžkový pokoj a kancelář správce se dvěma lůžky (spaní ve vlastních spacích pytlích). K dispozici je chata s 8 lůžky (4 palandy, bez vytápění).

Objekt disponuje společenskou místností (70 m2), samostatnou kuchyní s vybavením a nádobím (plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí i mrazákem) a sociálním zařízením (toalety, umývárna, sprchy).

Základna je vytápěna ústředním topením s kotlem na dřevo.

Prostory celé základny umožňují připojení k Internetu pomocí WiFi.

Areál:

V areálu se nachází louka pro hraní her či další aktivity a ohniště. V těsné blízkosti najdete i koupaliště.

Ceník zde

Všeobecné pokyny k ubytování zde

Fotogalerie základny: